Ok

By continuing your visit to this site, you accept the use of cookies. These ensure the smooth running of our services. Learn more.

Sassan

مغی دلمرده در آتشگهی خاموش ...

کارشناس مهندسی شیمی (گرایش طراحی فرآیندهای صنایع نفت) / داشنگاه آزاد تهران جنوب / 1384


بار نخست 6 دی ماه 1388 (عاشورا) بازداشت شدم و سه هفته در اوین بسر بردم و به قید کفالت آزاد شدم.

+ خبر در کمیته گزارشگران بدون مرز

 بار دوم 20 اردیبهشت ماه 1389 در نمابشگاه کتاب تهران بازداشت شدم و 16 روز در انفرادی بسر بردم و به قید وثیقه پنجاه میلیون تومانی آزاد شدم.

+ بیانیه حزب پان ایرانیست


16 آبان ماه 1390 که برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه هنرهای کاربردی وین رهسپار اتریش بودم، پس از ثبت مهر خروج در گذرنامه ام، با آنکه ممنوع الخروج نبودم، وزارت اطلاعات بدون هیچ ضابطه قانونی از سفرم جلوگیری کرد و گذرنامه ام را توقیف کرد و تا سال 93 ممنوع الخروج بودم. 

 

+ خبر در تارنمای هرانا

+ خبر در تارنمای جرس

پنجم اسفند ماه سال 93 که از قضا همزمان با زادروزم بود با رفع ممنوع الخروجی وارد اتریش شدم.

با توجه به اینکه سالها نسبت به دغدغه های اجتماعی حساس بودم و به شدت پیگیری میکردم، در پی حوادث سال 88 در داخل کشور و نیز پیامدهای جاه طلبی های هسته ای در بیرون از کشور احساس کردم که به امید تلاش برای جلوگیری از فاجعه ای که پیش روی ایران بود ناگزیر به فعالیت رسمن سیاسی هستم؛ و باوجود همه انتقادات و کاستی هایی که در همه سالهای گذشته اش نسبت به مجموعه پان ایرانیست ها داشتم به این جمع پیوستم که هیچ تأثیری در کاهش دغدغه هایم نسبت به آینده ایران نداشت و در نتیجه در چهارم آبان ماه 1391 با توجه به دلایلی که در نامه کناره گیری ام توضیح دادم از همکاری با پان ایرانیست ها کناره گرفتم: کناره گیری از حزب پان ایرانیست


باوجود این کناره گیری، همچنان پیشنهادهایی را که از سوی برخی دسته ها برای دعوت به همکاری دریافت میکردم در نظر میگرفتم. به هر روی با توجه به آنچه که سرانجام در ماجرای هسته ای رقم خورد و با توجه به تجربه مضحکی که از همکاری با افراد و دسته های بیسواد و بی سر و سامان و جیب بر داشتم از این فعالیت ها نیز ترجیحن چشم پوشی کردم: بازنشستگی سیاسی


+ خبر در تارنمای حزب پان ایرانیست

+ واکنش دبیرکل و سخنگوی حزب پان ایرانیست